okładka

Powrót Anny

Scottoline, Lisa, Siewior-Kuś, Alina Tłumaczenie, Prószyński Media

Rok wydania: 2021.

Lekarze, Małżeństwo ponowne, Niesłuszne skazanie, Samotni ojcowie, Pensylwania (Stany Zjednoczone ; stan), Powieść, Thriller

dostępne:

0 z 1

Autor
Scottoline, Lisa
Siewior-Kuś, Alina Tłumaczenie
Prószyński Media
Tytuł
Powrót Anny
ISBN
978-83-8234-091-4 :
Miejsce wydania
Warszawa :
Wydawnictwo
Prószyński S-ka - Prószyński Media,
Rok wydania
2021.
Objętość
510, [1] strona ;
Rozmiary
20 cm.
Hasła przedmiotowe
Lekarze
Małżeństwo ponowne
Niesłuszne skazanie
Samotni ojcowie
Pensylwania (Stany Zjednoczone ; stan)
Powieść
Thriller
Streszczenie
Doktor Noah Alderman, samotnie wychowujący syna wdowiec, powtórnie żeni się z cudowną kobietą Maggie Ippolitti. Po raz pierwszy od wielu lat on i jego syn są znowu szczęśliwi. Szczęśliwa jest również Maggie - mimo tęsknoty za Anną, córką, której nie widziała od czasu, gdy ta była niemowlęciem. Los jednak daje kobiecie jeszcze jedną szansę – Maggie będzie mogła ponownie zostać matką dziecka, które – jak wcześniej myślała − straciła na zawsze. Anna to olśniewająca, lecz buntująca się przeciwko wszelkim zasadom, siedemnastolatka. Maggie, uszczęśliwiona powrotem córki, ignoruje pierwsze znaki ostrzegawcze bezsprzecznie sygnalizujące, że jej małżeństwo i rodzinę czekają poważne kłopoty. Co prawda razem z Noah doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że obecność Anny diametralnie zmieni ich życie, nie spodziewali się jednak, że wszystko potoczy się tak szybko i tak fatalnie. Wstrząs następuje, kiedy Anna zostaje zamordowana, a Noah oskarżony o tę zbrodnię i postawiony przed sądem. Maggie musi stawić czoło nie tylko rozpaczy wywołanej stratą córki, ale też świadomości, że morderstwa mógł dokonać jej ukochany mąż. Jednak w świetle pewnych informacji uzyskanych niedługo po tragedii Maggie postanawia dociec prawdy na własną rękę, a to doprowadzi ją do odkrycia spraw mroczniejszych, niż mogłaby sobie kiedykolwiek wyobrazić.
020
%a 9788382340914
100
%a Scottoline, Lisa
245
%a Powrót Anny /
260
%a Warszawa : %b Prószyński S-ka - Prószyński Media, %c 2021.
300
%a 510, [1] strona ; %c 20 cm.
520
%a Doktor Noah Alderman, samotnie wychowujący syna wdowiec, powtórnie żeni się z cudowną kobietą Maggie Ippolitti. Po raz pierwszy od wielu lat on i jego syn są znowu szczęśliwi. Szczęśliwa jest również Maggie - mimo tęsknoty za Anną, córką, której nie widziała od czasu, gdy ta była niemowlęciem. Los jednak daje kobiecie jeszcze jedną szansę – Maggie będzie mogła ponownie zostać matką dziecka, które – jak wcześniej myślała − straciła na zawsze. Anna to olśniewająca, lecz buntująca się przeciwko wszelkim zasadom, siedemnastolatka. Maggie, uszczęśliwiona powrotem córki, ignoruje pierwsze znaki ostrzegawcze bezsprzecznie sygnalizujące, że jej małżeństwo i rodzinę czekają poważne kłopoty. Co prawda razem z Noah doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że obecność Anny diametralnie zmieni ich życie, nie spodziewali się jednak, że wszystko potoczy się tak szybko i tak fatalnie. Wstrząs następuje, kiedy Anna zostaje zamordowana, a Noah oskarżony o tę zbrodnię i postawiony przed sądem. Maggie musi stawić czoło nie tylko rozpaczy wywołanej stratą córki, ale też świadomości, że morderstwa mógł dokonać jej ukochany mąż. Jednak w świetle pewnych informacji uzyskanych niedługo po tragedii Maggie postanawia dociec prawdy na własną rękę, a to doprowadzi ją do odkrycia spraw mroczniejszych, niż mogłaby sobie kiedykolwiek wyobrazić.
650
%a Lekarze
650
%a Małżeństwo ponowne
650
%a Niesłuszne skazanie
650
%a Samotni ojcowie
651
%a Pensylwania (Stany Zjednoczone ; stan)
655
%a Powieść
655
%a Thriller
700
%a Siewior-Kuś, Alina %e Tłumaczenie
710
%a Prószyński Media
920
%a 978-83-8234-091-4 :

Dostępne egzemplarze

1.
Numer inwentarzowy: 7726
Sygnatura: 821.111(73)-3
Status: W wypożyczeniu
Termin zwrotu: 2021/07/02

Najczęściej wypożyczane