okładka

Fizjoterapia

Straburzyńska-Lupa, Anna, Straburzyński, Gerard

Rok wydania: cop. 2007.

Fizykoterapia - podręcznik akademicki

dostępne:

0 z 1

Autor
Straburzyńska-Lupa, Anna
Straburzyński, Gerard
Tytuł
Fizjoterapia
ISBN
978-83-200-3741-8
Miejsce wydania
Warszawa :
Wydawnictwo
Wydawnictwo Lekarskie PZWL,
Rok wydania
cop. 2007.
Numer wydania
Wyd. 3 rozsz. i uzup., dodr.
Objętość
XX, [2], 725 s. :
Rozmiary
24 cm.
Hasła przedmiotowe
Fizykoterapia - podręcznik akademicki
Streszczenie
Podręcznik obejmuje wszystkie działy współczesnej fizjoterapii: od najstarszych i tradycyjnych, takich jak: wodolecznictwo, balneoterapia i masaż, po najnowocześniejsze - elektrolecznictwo, lasero- i magnetoterapię. Każdy zabieg jest zwięźle opisany, z wyszczególnieniem wskazań, przeciwwskazań i dawkowania. Omówione są również zasady prawidłowego i bezpiecznego korzystania z nowoczesnej aparatury. Spis treściPodstawy fizjoterapii Termoterapia Wodolecznictwo Balneologia i balneoterapia Leczenie uzdrowiskowe Światłolecznictwo Laseroterapia Elektrolecznictwo Pulsujące pole magnetyczne małej częstotliwości Ultradźwięki Wziewania - inhalacje Masaż leczniczy Podstawy leczniczego stosowania ruchu.
Podręcznik obejmuje wszystkie działy współczesnej fizjoterapii: od najstarszych i tradycyjnych, takich jak: wodolecznictwo, balneoterapia i masaż, po najnowocześniejsze - elektrolecznictwo, lasero- i magnetoterapię. Każdy zabieg jest zwięźle opisany, z wyszczególnieniem wskazań, przeciwwskazań i dawkowania. Omówione są również zasady prawidłowego i bezpiecznego korzystania z nowoczesnej aparatury. Spis treści :Podstawy fizjoterapii Termoterapia Wodolecznictwo Balneologia i balneoterapia Leczenie uzdrowiskowe Światłolecznictwo Laseroterapia Elektrolecznictwo Pulsujące pole magnetyczne małej częstotliwości Ultradźwięki Wziewania - inhalacje Masaż leczniczy Podstawy leczniczego stosowania ruchu.
020
%a 9788320037418
100
%a Straburzyńska-Lupa, Anna
245
%a Fizjoterapia /
250
%a Wyd. 3 rozsz. i uzup., dodr.
260
%a Warszawa : %b Wydawnictwo Lekarskie PZWL, %c cop. 2007.
300
%a XX, [2], 725 s. : %c 24 cm.
520
%a Podręcznik obejmuje wszystkie działy współczesnej fizjoterapii: od najstarszych i tradycyjnych, takich jak: wodolecznictwo, balneoterapia i masaż, po najnowocześniejsze - elektrolecznictwo, lasero- i magnetoterapię. Każdy zabieg jest zwięźle opisany, z wyszczególnieniem wskazań, przeciwwskazań i dawkowania. Omówione są również zasady prawidłowego i bezpiecznego korzystania z nowoczesnej aparatury. Spis treściPodstawy fizjoterapii Termoterapia Wodolecznictwo Balneologia i balneoterapia Leczenie uzdrowiskowe Światłolecznictwo Laseroterapia Elektrolecznictwo Pulsujące pole magnetyczne małej częstotliwości Ultradźwięki Wziewania - inhalacje Masaż leczniczy Podstawy leczniczego stosowania ruchu.
520
%a Podręcznik obejmuje wszystkie działy współczesnej fizjoterapii: od najstarszych i tradycyjnych, takich jak: wodolecznictwo, balneoterapia i masaż, po najnowocześniejsze - elektrolecznictwo, lasero- i magnetoterapię. Każdy zabieg jest zwięźle opisany, z wyszczególnieniem wskazań, przeciwwskazań i dawkowania. Omówione są również zasady prawidłowego i bezpiecznego korzystania z nowoczesnej aparatury. Spis treści :Podstawy fizjoterapii Termoterapia Wodolecznictwo Balneologia i balneoterapia Leczenie uzdrowiskowe Światłolecznictwo Laseroterapia Elektrolecznictwo Pulsujące pole magnetyczne małej częstotliwości Ultradźwięki Wziewania - inhalacje Masaż leczniczy Podstawy leczniczego stosowania ruchu.
650
%a Fizykoterapia - podręcznik akademicki
700
%a Straburzyński, Gerard
920
%a 978-83-200-3741-8

Dostępne egzemplarze

1.
Numer inwentarzowy: 29560
Sygnatura: 61
Status: W wypożyczeniu
Termin zwrotu: 2020/02/03

Najczęściej wypożyczane