okładka

Alianse strategiczne

Cygler, Joanna, Difin

Rok wydania: 2002.

Alians strategiczny (ekonomia), Strategic alliances (Business), Zarządzanie procesami biznesowymi, Finanse przedsiębiorstwa, Podręcznik

dostępne:

1 z 1

Autor
Cygler, Joanna
Difin
Tytuł
Alianse strategiczne
ISBN
83-7251-223-X : zł 40
Miejsce wydania
Warszawa :
Wydawnictwo
"Difin",
Rok wydania
2002.
Objętość
206 s. :
Rozmiary
23 cm.
UKD
334.7(07)
Hasła przedmiotowe
Alians strategiczny (ekonomia)
Strategic alliances (Business)
Zarządzanie procesami biznesowymi
Finanse przedsiębiorstwa
Podręcznik
Informacje dodatkowe
Bibliogr. Bibliogr.
Streszczenie
Celem książki jest przedstawienie aliansów strategicznych jako sposobu na zwiększenie możliwości rozwojowych przedsiębiorstw. Dzięki sojuszom mogą one odnieść znacznie większe korzyści niż gdyby funkcjonowały indywidualnie. Wiele uwagi poświęcono problemom tworzenia i zarządzania współpracą przez niezależne od siebie organizacje i wynikającym z tego konsekwencjom. Istotną częścią książki jest opis doświadczeń przedsiębiorstw, które zdecydowały się na rozwój poprzez tworzenie aliansów strategicznych oraz wynikające stąd wnioski. Ze szczególną uwagą zaprezentowano sojusze zawierane przez podmioty gospodarcze pochodzące z różnych krajów.
020
%a 837251223X
080
%a 334.7(07)
100
%a Cygler, Joanna
245
%a Alianse strategiczne /
260
%a Warszawa : %b "Difin", %c 2002.
300
%a 206 s. : %b il. ;%b il. ; %c 23 cm.
504
%a Bibliogr.%a Bibliogr.
520
%a Celem książki jest przedstawienie aliansów strategicznych jako sposobu na zwiększenie możliwości rozwojowych przedsiębiorstw. Dzięki sojuszom mogą one odnieść znacznie większe korzyści niż gdyby funkcjonowały indywidualnie. Wiele uwagi poświęcono problemom tworzenia i zarządzania współpracą przez niezależne od siebie organizacje i wynikającym z tego konsekwencjom. Istotną częścią książki jest opis doświadczeń przedsiębiorstw, które zdecydowały się na rozwój poprzez tworzenie aliansów strategicznych oraz wynikające stąd wnioski. Ze szczególną uwagą zaprezentowano sojusze zawierane przez podmioty gospodarcze pochodzące z różnych krajów.
650
%a Alians strategiczny (ekonomia)
650
%a Strategic alliances (Business)
650
%a Zarządzanie procesami biznesowymi
650
%a Finanse przedsiębiorstwa
655
%a Podręcznik
710
%a Difin
920
%a 83-7251-223-X : zł 40

Dostępne egzemplarze

1.
Numer inwentarzowy: 19951
Sygnatura: 33
Status: Do wypożyczenia

Najczęściej wypożyczane