book cover

Ucieczka w dzicz / T. 1 T. 1

Hunter, Erin, Krawczyk, Katarzyna Tłumaczenie, Mosińska, Joanna Ilustracje, Wydawnictwo Nowa Baśń., Hunter, Erin

Year of publication: 2019.

Klan, Koty, Przyjaźń, Fantasy, Powieść

available:

1 from 1

Author
Hunter, Erin
Krawczyk, Katarzyna Tłumaczenie
Mosińska, Joanna Ilustracje
Wydawnictwo Nowa Baśń.
Hunter, Erin
Title
Ucieczka w dzicz / T. 1 T. 1
ISBN
978-83-8203-394-6 (oprawa twarda)
Place of publication
Poznań :
Publishing house
Nowa Baśń,
Year of publication
2019.
Issue number
Wydanie I.
Volume
354, [13] stron :
Dimensions
22 cm.
Series
Wojownicy / Erin Hunter ; T.1
UDC
821.111(73)-93
Additional information
Stanowi tom 1. cyklu. Tom 2. pt.: Ogień i lód, tom 3. pt.: Las tajemnic, tom 4. pt.: Cisza przed burzą, tom 5. pt.: Niebezpieczna ścieżka.
Object passwords
Klan
Koty
Przyjaźń
Fantasy
Powieść
Summary
Od wieków cztery klany wojowniczych kotów dzieliły las według praw ustanowionych przez przodków. Jednak jeden z nich odrzucił odwieczny porządek, stwarzając zagrożenie dla pozostałych. Bezwzględne koty z Klanu Cienia otaczają siedlisko walecznych, choć mniej licznych kotów z Klanu Pioruna. Błękitna Gwiazda, ich przywódczyni, i jej dumni wojownicy – Lwie Serce i Tygrysi Pazur – nie poddadzą się bez walki, zdecydowani bronić za wszelką cenę swoich pobratymców i młodych. Gdy sytuacja wydaje się beznadziejna, w lesie pojawia się zwyczajny, domowy kot, o którym mówiło proroctwo i który odmieni losy tych ziem. Dołącz do legionu fanów, którzy sprawili, że „Wojownicy” Erin Hunter to międzynarodowy fenomen i światowy bestseller! Ucieczka w dzicz to epickie przygody, bezwzględne kocie wojny i intrygujący świat pełen fantazji. Ucieczka w dzicz to piękna opowieść o przyjaźni i lojalności. To lektura nie tylko dla miłośników futrzaków, ale przede wszystkim dla każdego, kto kocha świetną przygodę. [lubimyczytac.pl]
020
%a 9788382033946
080
%a 821.111(73)-93
100
%a Hunter, Erin
245
%a Ucieczka w dzicz / %n T. 1%n T. 1
250
%a Wydanie I.
260
%a Poznań : %b Nowa Baśń, %c 2019.
300
%a 354, [13] stron : %b ilustracje ; %c 22 cm.
490
%a Wojownicy / Erin Hunter ; %v T.1
500
%a Stanowi tom 1. cyklu. Tom 2. pt.: Ogień i lód, tom 3. pt.: Las tajemnic, tom 4. pt.: Cisza przed burzą, tom 5. pt.: Niebezpieczna ścieżka.
520
%a Od wieków cztery klany wojowniczych kotów dzieliły las według praw ustanowionych przez przodków. Jednak jeden z nich odrzucił odwieczny porządek, stwarzając zagrożenie dla pozostałych. Bezwzględne koty z Klanu Cienia otaczają siedlisko walecznych, choć mniej licznych kotów z Klanu Pioruna. Błękitna Gwiazda, ich przywódczyni, i jej dumni wojownicy – Lwie Serce i Tygrysi Pazur – nie poddadzą się bez walki, zdecydowani bronić za wszelką cenę swoich pobratymców i młodych. Gdy sytuacja wydaje się beznadziejna, w lesie pojawia się zwyczajny, domowy kot, o którym mówiło proroctwo i który odmieni losy tych ziem. Dołącz do legionu fanów, którzy sprawili, że „Wojownicy” Erin Hunter to międzynarodowy fenomen i światowy bestseller! Ucieczka w dzicz to epickie przygody, bezwzględne kocie wojny i intrygujący świat pełen fantazji. Ucieczka w dzicz to piękna opowieść o przyjaźni i lojalności. To lektura nie tylko dla miłośników futrzaków, ale przede wszystkim dla każdego, kto kocha świetną przygodę. [lubimyczytac.pl]
650
%a Klan
650
%a Koty
650
%a Przyjaźń
655
%a Fantasy
655
%a Powieść
700
%a Krawczyk, Katarzyna %e Tłumaczenie
700
%a Mosińska, Joanna %e Ilustracje
710
%a Wydawnictwo Nowa Baśń.
800
%a Hunter, Erin
920
%a 978-83-8203-394-6 (oprawa twarda)

Available items

1.
Accession: 8463-DZ
Signature: 9+
Status: Checked in

Most often borrowed