okładka

Kult

Läckberg, Camilla Autor, Fexeus, Henrik Autor, Sawicka, Inga Tłumaczenie, Wydawnictwo Czarna Owca

Rok wydania: copyright 2023.

Mina Dabiri, Vincent Walder, Dzieci, Mentalizm, Osoby zaginione, Policjanci, Sekty i nowe ruchy religijne, Uprowadzenie, Sztokholm (Szwecja), Kryminał, Powieść, Thriller

dostępne:

0 z 1

Autor
Läckberg, Camilla Autor
Fexeus, Henrik Autor
Sawicka, Inga Tłumaczenie
Wydawnictwo Czarna Owca
Tytuł
Kult
ISBN
978-83-8143-870-4 (oprawa miękka)
Miejsce wydania
Warszawa :
Wydawnictwo
Wydawnictwo Czarna Owca,
Rok wydania
copyright 2023.
Numer wydania
Wydanie I.
Objętość
693, [1] strona ;
Rozmiary
23 cm.
Hasła przedmiotowe
Mina Dabiri
Vincent Walder
Dzieci
Mentalizm
Osoby zaginione
Policjanci
Sekty i nowe ruchy religijne
Uprowadzenie
Sztokholm (Szwecja)
Kryminał
Powieść
Thriller
Streszczenie
Kult to druga część trylogii autorskiego duetu Läckberg & Fexeus. W sztokholmskiej dzielnicy Södermalm uprowadzony zostaje pięcioletni Ossian. Natychmiast rusza dochodzenie. Do policyjnego zespołu Miny Dabiri dołącza negocjator Adam Blom, który dostrzega podobieństwa do wcześniejszej sprawy – niestety o tragicznym finale. Wszystko wskazuje na to, że i tym razem porwań będzie więcej. Mina Dabiri prosi o pomoc Vincenta Waldera – mentalistę, z którym nie miała kontaktu od niemal dwóch lat. Znawca psychologii, który przez wielu uważany jest za zdolnego do czytania w myślach, od razu dostrzega analogie do sprawy sprzed kilku lat. Wzajemna relacja Miny i Vincenta ma bardzo szczególny charakter. Mur, którym każde z nich oddzieliło się przed swoją przeszłością, zaczyna pękać, gdy spotykają się po raz kolejny. Policja rozpoczyna wyścig z czasem i bezwzględnym mordercą działającym według logicznego i rytualnego schematu. Kto wygra tę nierówną grę?
020
%a 9788381438704
245
%a Kult /
250
%a Wydanie I.
260
%a Warszawa : %b Wydawnictwo Czarna Owca, %c copyright 2023.
300
%a 693, [1] strona ; %c 23 cm.
520
%a Kult to druga część trylogii autorskiego duetu Läckberg & Fexeus. W sztokholmskiej dzielnicy Södermalm uprowadzony zostaje pięcioletni Ossian. Natychmiast rusza dochodzenie. Do policyjnego zespołu Miny Dabiri dołącza negocjator Adam Blom, który dostrzega podobieństwa do wcześniejszej sprawy – niestety o tragicznym finale. Wszystko wskazuje na to, że i tym razem porwań będzie więcej. Mina Dabiri prosi o pomoc Vincenta Waldera – mentalistę, z którym nie miała kontaktu od niemal dwóch lat. Znawca psychologii, który przez wielu uważany jest za zdolnego do czytania w myślach, od razu dostrzega analogie do sprawy sprzed kilku lat. Wzajemna relacja Miny i Vincenta ma bardzo szczególny charakter. Mur, którym każde z nich oddzieliło się przed swoją przeszłością, zaczyna pękać, gdy spotykają się po raz kolejny. Policja rozpoczyna wyścig z czasem i bezwzględnym mordercą działającym według logicznego i rytualnego schematu. Kto wygra tę nierówną grę?
600
%a Mina Dabiri
600
%a Vincent Walder
650
%a Dzieci
650
%a Mentalizm
650
%a Osoby zaginione
650
%a Policjanci
650
%a Sekty i nowe ruchy religijne
650
%a Uprowadzenie
651
%a Sztokholm (Szwecja)
655
%a Kryminał
655
%a Powieść
655
%a Thriller
700
%a Läckberg, Camilla %e Autor
700
%a Fexeus, Henrik %e Autor
700
%a Sawicka, Inga %e Tłumaczenie
710
%a Wydawnictwo Czarna Owca
920
%a 978-83-8143-870-4 (oprawa miękka)

Dostępne egzemplarze

1.
Numer inwentarzowy: 20927
Sygnatura: 821.113.6-3
Status: W wypożyczeniu
Termin zwrotu: 2026/06/29