Author
Pannen, Kai (1961-)
Skowrońska, Emilia Tłumaczenie
Title
Z pajęczyny się urwałeś?! : wyjątkowa opowieść adwentowa w 24 rozdziałach
ISBN
978-83-8141-536-1 (oprawa twarda) : zł 34,99
Place of publication
Warszawa :
Publishing house
:Dwukropek,
Year of publication
copyright 2022.
Object passwords
Przyjaźń
Additional information
Stanowi cz. 1 cyklu: Pająk i Mucha. Cz. 2 pt.: Zmiataj stąd, Bzyku!, cz. 3 pt.: Czy leci z nami pająk?, cz. 4 pt.: Dwóch i pół, cz. 5 pt.: Żar tropików.
Summary
1 grudnia w pajęczą sieć zaplątuje się mucha. Pająk chce zjeść ją na święta i początkowo nawet nie zamierza się do niej odzywać, bo „z jedzeniem się przecież nie rozmawia!”, ale każdego dnia mucha coraz skuteczniej przekonuje pająka, by ją uwolnił. I tak przez 24 rozdziały, aż do Wigilii, wspólnie przeżywają najróżniejsze zabawne przygody – na przykład pająk zamawia… pizzę. Zamówienie dostarcza… biedronka, którą pająk również chce pożreć, ale mucha grozi, że jeśli pająk to zrobi, ona przestanie jeść i do Wigilii będzie bardzo chuda, więc nie będzie z niej pysznej tłustej świątecznej pieczeni. W Wigilię pająk uwalnia również muchę, bo stwierdza, że spędził z nią najpiękniejszy adwent w życiu i że przyjaciół się nie zjada. [www.azymut.pl, 2022]
100
%a Pannen, Kai
%d (1961-)
245
%a Z pajęczyny się urwałeś?! :
%b wyjątkowa opowieść adwentowa w 24 rozdziałach /
260
%a Warszawa :
%b :Dwukropek,
%c copyright 2022.
300
%a 90, [6] stron :
%b ilustracje ;
%c 26 cm.
500
%a Stanowi cz. 1 cyklu: Pająk i Mucha. Cz. 2 pt.: Zmiataj stąd, Bzyku!, cz. 3 pt.: Czy leci z nami pająk?, cz. 4 pt.: Dwóch i pół, cz. 5 pt.: Żar tropików.
520
%a 1 grudnia w pajęczą sieć zaplątuje się mucha. Pająk chce zjeść ją na święta i początkowo nawet nie zamierza się do niej odzywać, bo „z jedzeniem się przecież nie rozmawia!”, ale każdego dnia mucha coraz skuteczniej przekonuje pająka, by ją uwolnił. I tak przez 24 rozdziały, aż do Wigilii, wspólnie przeżywają najróżniejsze zabawne przygody – na przykład pająk zamawia… pizzę. Zamówienie dostarcza… biedronka, którą pająk również chce pożreć, ale mucha grozi, że jeśli pająk to zrobi, ona przestanie jeść i do Wigilii będzie bardzo chuda, więc nie będzie z niej pysznej tłustej świątecznej pieczeni. W Wigilię pająk uwalnia również muchę, bo stwierdza, że spędził z nią najpiękniejszy adwent w życiu i że przyjaciół się nie zjada. [www.azymut.pl, 2022]
655
%a Powieść przygodowa
700
%a Skowrońska, Emilia
%e Tłumaczenie
920
%a 978-83-8141-536-1 (oprawa twarda) : zł 34,99