okładka

Nigdy nie wracaj

Child, Lee, Szulc, Andrzej Tłumaczenie, Wydawnictwo Albatros, Andrzej Kuryłowicz, Child, Lee (1954- )

Rok wydania: 2020.

Jack Reacher (postać fikcyjna), Zabójstwo, Ustalenie ojcostwa., Żandarmeria wojskowa, Wirginia (Stany Zjednoczone ; stan), Powieść, Sensacja

dostępne:

1 z 1

Autor
Child, Lee
Szulc, Andrzej Tłumaczenie
Wydawnictwo Albatros, Andrzej Kuryłowicz
Child, Lee (1954- )
Tytuł
Nigdy nie wracaj
ISBN
978-83-8215-002-5
Miejsce wydania
Warszawa :
Wydawnictwo
Wydawnictwo Albatros Andrzej Kuryłowicz,
Rok wydania
2020.
Numer wydania
Wydanie 3.
Objętość
478, [1] strona ;
Rozmiary
20 cm.
Hasła przedmiotowe
Jack Reacher (postać fikcyjna)
Zabójstwo
Ustalenie ojcostwa.
Żandarmeria wojskowa
Wirginia (Stany Zjednoczone ; stan)
Powieść
Sensacja
Streszczenie
"Nigdy nie wracaj" to już osiemnasty tom przygód Jacka Reachera pióra Lee Childa, bestsellerowego brytyjskiego autora powieści sensacyjnych. Tym razem byłego majora amerykańskiej żandarmerii wojskowej czekają nie lada niespodzianki. Po czternastu latach Reacher wchodzi na teren swojej dawnej jednostki i melduje się u sierżant dyżurnej. Jednak w gabinecie dowódcy nie zastaje major Susan Turner, z którą tak miło rozmawiało się przez telefon. Urzęduje tam mężczyzna w stopniu podpułkownika, który zastąpił ją zaledwie dzień wcześniej i ma dla Jacka same złe wiadomości. Po pierwsze Reacherowi wytoczono sprawę karną o pobicie ze skutkiem śmiertelnym pewnego cywila. Po drugie wniesiono przeciwko niemu pozew o ojcostwo. Po trzecie na mocy odpowiednich przepisów nadal podlega obowiązkowi obrony i znów powołany zostaje do służby wojskowej. Major Reacher zachowuje swój stopień, ale nie wolno mu się oddalać na więcej niż osiem kilometrów od siedziby jednostki. Z rozmowy z sierżant dyżurną Jack dowiaduje się, że w areszcie pobliskiej bazy wojskowej pojawił się nowy więzień - jest nim prawdopodobnie major Turner. Czy zarzuty, które postawiono im obojgu, są ze sobą powiązane? W co zostali wplątani? I czy próbują ich wrobić te same osoby?
020
%a 9788382150025
100
%a Child, Lee
245
%a Nigdy nie wracaj /
250
%a Wydanie 3.
260
%a Warszawa : %b Wydawnictwo Albatros Andrzej Kuryłowicz, %c 2020.
300
%a 478, [1] strona ; %c 20 cm.
520
%a "Nigdy nie wracaj" to już osiemnasty tom przygód Jacka Reachera pióra Lee Childa, bestsellerowego brytyjskiego autora powieści sensacyjnych. Tym razem byłego majora amerykańskiej żandarmerii wojskowej czekają nie lada niespodzianki. Po czternastu latach Reacher wchodzi na teren swojej dawnej jednostki i melduje się u sierżant dyżurnej. Jednak w gabinecie dowódcy nie zastaje major Susan Turner, z którą tak miło rozmawiało się przez telefon. Urzęduje tam mężczyzna w stopniu podpułkownika, który zastąpił ją zaledwie dzień wcześniej i ma dla Jacka same złe wiadomości. Po pierwsze Reacherowi wytoczono sprawę karną o pobicie ze skutkiem śmiertelnym pewnego cywila. Po drugie wniesiono przeciwko niemu pozew o ojcostwo. Po trzecie na mocy odpowiednich przepisów nadal podlega obowiązkowi obrony i znów powołany zostaje do służby wojskowej. Major Reacher zachowuje swój stopień, ale nie wolno mu się oddalać na więcej niż osiem kilometrów od siedziby jednostki. Z rozmowy z sierżant dyżurną Jack dowiaduje się, że w areszcie pobliskiej bazy wojskowej pojawił się nowy więzień - jest nim prawdopodobnie major Turner. Czy zarzuty, które postawiono im obojgu, są ze sobą powiązane? W co zostali wplątani? I czy próbują ich wrobić te same osoby?
600
%a Jack Reacher %c (postać fikcyjna)
650
%a Zabójstwo
650
%a Ustalenie ojcostwa.
650
%a Żandarmeria wojskowa
651
%a Wirginia (Stany Zjednoczone ; stan)
655
%a Powieść
655
%a Sensacja
700
%a Szulc, Andrzej %e Tłumaczenie
710
%a Wydawnictwo Albatros, Andrzej Kuryłowicz
800
%a Child, Lee %d (1954- )
920
%a 978-83-8215-002-5

Dostępne egzemplarze

1.
Numer inwentarzowy: 6586
Sygnatura: 821-3 ANG.
Status: Do wypożyczenia

Najczęściej wypożyczane