Legenda telewizji = Anchorman : the legend of Ron Burgundy
Rok wydania: [2007].
Film fabularny, Komedia filmowa.
dostępne:
1 z 1
Tytuł
Legenda telewizji = Anchorman : the legend of Ron Burgundy
Wydawnictwo
Imperial CinePix,
Rok wydania
[2007].
Streszczenie
Akcja filmu toczy się w latach siedemdziesiątych. Will Ferrell gra nadętego reportera, który jest gwiazdą kanału 4. Pewnego dnia w jego życie wkracza piękna, ambitna i bardzo zdolna dziennikarka. Od początku oboje nie darzą się sympatią, zaczynają ze sobą rywalizować, co w pewnym momencie przeistacza się w wojnę. Akcja filmu toczy się w latach siedemdziesiątych. Will Ferrell gra nadętego reportera, który jest gwiazdą kanału 4. Pewnego dnia w jego życie wkracza piękna, ambitna i bardzo zdolna dziennikarka. Od początku oboje nie darzą się sympatią, zaczynają ze sobą rywalizować, co w pewnym momencie przeistacza się w wojnę.
Miejsce wydania
Warszawa :
Nośnik
1 dysk optyczny (DVD) (ok. 90 min) :
Informacje dodatkowe
Music by Alex Wurman ; director of photography Thomas E. Ackerman.
Will Ferrell, Christina Applegate, Paul Rudd, Steve Carell, David Koechner, Fred Willard [et al.].
DVD-Video, Dolby Digital 5.1. DVD-Video, Dolby Digital 5.1.
Ścieżka dźwiękowa w jęz. ang., lektor w jęz. czes., pol., węg., napisy dialogowe w jęz. ang., czes., pol., węg. Ścieżka dźwiękowa w jęz. ang., lektor w jęz. czes., pol., węg., napisy dialogowe w jęz. ang., czes., pol., węg.
Hasła przedmiotowe
Film fabularny
Komedia filmowa.
028
%a DKS 1270
245
%a Legenda telewizji =
%b Anchorman : the legend of Ron Burgundy /
260
%a Warszawa :
%b Imperial CinePix,
%c [2007].
300
%a 1 dysk optyczny (DVD) (ok. 90 min) :
%b dźw., kolor. ;%b dźw., kolor. ;
%c 12 cm.%c 12 cm.
508
%a Music by Alex Wurman ; director of photography Thomas E. Ackerman.
511
%a Will Ferrell, Christina Applegate, Paul Rudd, Steve Carell, David Koechner, Fred Willard [et al.].
520
%a Akcja filmu toczy się w latach siedemdziesiątych. Will Ferrell gra nadętego reportera, który jest gwiazdą kanału 4. Pewnego dnia w jego życie wkracza piękna, ambitna i bardzo zdolna dziennikarka. Od początku oboje nie darzą się sympatią, zaczynają ze sobą rywalizować, co w pewnym momencie przeistacza się w wojnę. %a Akcja filmu toczy się w latach siedemdziesiątych. Will Ferrell gra nadętego reportera, który jest gwiazdą kanału 4. Pewnego dnia w jego życie wkracza piękna, ambitna i bardzo zdolna dziennikarka. Od początku oboje nie darzą się sympatią, zaczynają ze sobą rywalizować, co w pewnym momencie przeistacza się w wojnę.
538
%a DVD-Video, Dolby Digital 5.1.%a DVD-Video, Dolby Digital 5.1.
546
%a Ścieżka dźwiękowa w jęz. ang., lektor w jęz. czes., pol., węg., napisy dialogowe w jęz. ang., czes., pol., węg.%a Ścieżka dźwiękowa w jęz. ang., lektor w jęz. czes., pol., węg., napisy dialogowe w jęz. ang., czes., pol., węg.
655
%a Film fabularny
655
%a Komedia filmowa.
700
%a McKay, Adam
%e Reż.
700
%a Apatow, Judd
%e Prod.
700
%a Wurman, Alex
%e Kompoz.
700
%a Ackerman, Thomas
%e Zdj.
700
%a Ferrell, Will
%e Wyk.
700
%a Applegate, Christina
%d (1971- ).
%e Wyk.
700
%a Rudd, Paul
%e Wyk.
700
%a Carell, Steve
%e Wyk.
710
%a DreamWorks.
710
%a Imperial CinePix.
Dostępne egzemplarze
1.
Numer inwentarzowy: F-553
Sygnatura: Film
Sygnatura: Film
Status: Do wypożyczenia

