Autor
Mancuso, Frederico Ilustracje
Mébarki, Thierry Ilustracje
Scomazzon-Camille, Sylvaine (1967- ) Ilustracje
Puszczewicz, Marek Tłumaczenie
Tytuł
W pogoni za zielonym flakonem
ISBN
978-83-281-6995-1 (oprawa miękka) : zł 27,99
Miejsce wydania
Warszawa :
Objętość
67, [1] strona :
Seria
Asteriks / R. Goscinny, A. Uderzo
Klub Świata Komiksu ; album 3583
Informacje dodatkowe
W pogoni za zielonym flakonem Rygoryksowi brakuje witaminy / Bochenku, o mój Bochenku / scenariusz: Lison d'Andréa ; rysunki: Federico Mancuso. scenariusz: Philippe Clerc i Olivier Serrano ; rysunki: Federico Mancuso. scenariusz: Philippe Clerc i Olivier Serrano ; rysunki: Federico Mancuso.
Hasła przedmiotowe
Asteriks (postać fikcyjna)
Obeliks (postać fikcyjna)
Zamieszki w Romans-sur-Isère (1580)
Galia (kraina historyczna)
Streszczenie
W pogoni za zielonym flakonem to komiks oparty na odcinkach drugiego sezonu serialu telewizyjnego "Idefiks i Nieugięci". Historia rozgrywa się w starożytnej Galii, gdzie Idefiks i jego przyjaciele stawiają czoła Rzymianom, którzy próbują przejąć kontrolę nad ich ziemią. W albumie znajdują się trzy opowieści: "W pogoni za zielonym flakonem", "Rygoryksowi brakuje witaminy" oraz "Bochenku, o mój Bochenku". Każda z nich przedstawia humorystyczne i pełne przygód zmagania bohaterów z wrogami, ukazując
245
%a W pogoni za zielonym flakonem /
260
%a Warszawa :
%b Egmont,
%c [2026].
300
%a 67, [1] strona :
%b ilustracje ;
%c 22x22 cm.
490
%a Asteriks / R. Goscinny, A. Uderzo
490
%a Idefiks i Nieugięci ;
%v 8
490
%a Klub Świata Komiksu ;
%v album 3583
505
%r scenariusz: Lison d'Andréa ; rysunki: Federico Mancuso.%r scenariusz: Philippe Clerc i Olivier Serrano ; rysunki: Federico Mancuso.%r scenariusz: Philippe Clerc i Olivier Serrano ; rysunki: Federico Mancuso.
%t W pogoni za zielonym flakonem%t Rygoryksowi brakuje witaminy /%t Bochenku, o mój Bochenku /
520
%a W pogoni za zielonym flakonem to komiks oparty na odcinkach drugiego sezonu serialu telewizyjnego "Idefiks i Nieugięci". Historia rozgrywa się w starożytnej Galii, gdzie Idefiks i jego przyjaciele stawiają czoła Rzymianom, którzy próbują przejąć kontrolę nad ich ziemią. W albumie znajdują się trzy opowieści: "W pogoni za zielonym flakonem", "Rygoryksowi brakuje witaminy" oraz "Bochenku, o mój Bochenku". Każda z nich przedstawia humorystyczne i pełne przygód zmagania bohaterów z wrogami, ukazując
600
%a Asteriks
%c (postać fikcyjna)
600
%a Obeliks
%c (postać fikcyjna)
650
%a Zamieszki w Romans-sur-Isère (1580)
651
%a Galia (kraina historyczna)
700
%a Mancuso, Frederico
%e Ilustracje
700
%a Mébarki, Thierry
%e Ilustracje
700
%a Scomazzon-Camille, Sylvaine
%d (1967- )
%e Ilustracje
700
%a Otero, Vérane
%e Iluminacje
700
%a Puszczewicz, Marek
%e Tłumaczenie
710
%a Story House Egmont
920
%a 978-83-281-6995-1 (oprawa miękka) : zł 27,99