Szuch-Wyszomirska, Irena Tłumaczenie
Wydawnictwo "Nasza Księgarnia"
Tytuł
Opowiadania z Doliny Muminków
ISBN
978-83-10-12698-6 : zł 29,90
Miejsce wydania
Warszawa :
Wydawnictwo
Wydawnictwo "Nasza Księgarnia",
Informacje dodatkowe
Tyt. oryg.: "Det osynliga barnet och andra berättelser" 1962. Stanowi cz. 4. cyklu, cz. 1. pt.: W Dolinie Muminków, cz. 3. pt.: Zima Muminków.
W 2014 roku obchodzimy setną rocznicę urodzin Tove Jansson – twórczyni Muminków, sympatycznych trolli znanych czytelnikom na całym świecie. Z tej okazji ukazuje się nowe wydanie całego dziewięciotomowego cyklu. Wysmakowane okładki dla koneserów, a w środku te same niezapomniane historie, które od lat zachwycają zarówno małych, jak i dorosłych czytelników. Bo z tych wyjątkowych, pełnych mądrości książek po prostu się nie wyrasta. Życie Muminków i ich przyjaciół z Doliny skupia się wokół domu mamy i tatusia Muminka, gdzie każdy może liczyć na pomoc i przyjaźń. Panna Migotka, Paszczak, Mała Mi, Włóczykij, Ryjek, czy straszna Buka tworzą galerię postaci, które na zawsze pozostaną w pamięci czytelników. źródło opisu: Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 2014
Dostępne również jako audiobook, e-book.
Hasła przedmiotowe
Muminki (postacie fikcyjne)
Opowiadanie dziecięce fińskie 20 w.
245
%a Opowiadania z Doliny Muminków /
260
%a Warszawa :
%b Wydawnictwo "Nasza Księgarnia",
%c 2014.
300
%a 180, [12] s. :
%b il. ;%b il. ;%b ilustracje ;%b ilustracje ;
%c 20 cm.
500
%a Tyt. oryg.: "Det osynliga barnet och andra berättelser" 1962. Stanowi cz. 4. cyklu, cz. 1. pt.: W Dolinie Muminków, cz. 3. pt.: Zima Muminków.
505
%a W 2014 roku obchodzimy setną rocznicę urodzin Tove Jansson – twórczyni Muminków, sympatycznych trolli znanych czytelnikom na całym świecie. Z tej okazji ukazuje się nowe wydanie całego dziewięciotomowego cyklu. Wysmakowane okładki dla koneserów, a w środku te same niezapomniane historie, które od lat zachwycają zarówno małych, jak i dorosłych czytelników. Bo z tych wyjątkowych, pełnych mądrości książek po prostu się nie wyrasta. Życie Muminków i ich przyjaciół z Doliny skupia się wokół domu mamy i tatusia Muminka, gdzie każdy może liczyć na pomoc i przyjaźń. Panna Migotka, Paszczak, Mała Mi, Włóczykij, Ryjek, czy straszna Buka tworzą galerię postaci, które na zawsze pozostaną w pamięci czytelników. źródło opisu: Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 2014
530
%a Dostępne również jako audiobook, e-book.
600
%a Muminki
%c (postacie fikcyjne)
655
%a Opowiadania i nowele
655
%a Opowiadanie dziecięce fińskie
%y 20 w.
700
%a Szuch-Wyszomirska, Irena
%e Tłumaczenie
710
%a Wydawnictwo "Nasza Księgarnia"
920
%a 978-83-10-12698-6 : zł 29,90